UWAGA! Wyłącznie zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do filmów i seriali w jakości FULL HD oraz wyższy priorytet buforowania - filmy działają płynniej. Rejestracja jest zupełnie darmowa. Zarejestruj się teraz

Film Beach Rats (2017) online (ekino, cda, zalukaj, allbox, vshare, openload, kinoman)

Zaloguj się, aby zgłosić media.

 • Dodano 6 miesięcy temu w kategorii Dramat

  268055 *ENG*
  O seksie nie tak seksownie, jak mogłoby się wydawać.

  W swoim drugim pełnometrażowym filmie Eliza Hittman ponownie opowiada o niezręcznych początkach odkrywania własnej seksualności, tym razem wchodząc w dialog z "Moonlight" Barry’ego JenkinsaBarry Jenkins.

  Oszczędnie i bez grama sentymentalizmu, z pomocą współpracującej z Wimem Wendersem wybitnej operatorki Hélène Louvart, pokazuje losy nastolatka zmagającego się z własnymi pragnieniami.

  Frankie (brytyjski debiutant Harris Dickinson) nie wie, czego chce, ani co lubi – schowany w ciemnym kącie, z mieszaniną zażenowania i ciekawości przygląda się w nocy poznawanym w internecie starszym mężczyznom.

  "Nie robię takich rzeczy" – odpowiada jednemu z nich na propozycję spotkania, ale z czasem zaczyna pozwalać sobie na coraz więcej.

  Zamknięty w sobie chłopak wciąż nie potrafi przyznać się przed sobą do tego, kim jest.

  Wciąż pozostaje gdzieś na uboczu, podrywając dziewczyny w bieliźnie w lamparcie cętki i snując się bez celu po pustych ulicach Brooklynu z kolegami, którzy tak naprawdę niczego o nim nie wiedzą.

 • Beach Rats (2017)2017filmbez rejestracjibez reklam