UWAGA! Wyłącznie zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do filmów i seriali w jakości FULL HD oraz wyższy priorytet buforowania - filmy działają płynniej. Rejestracja jest zupełnie darmowa. Zarejestruj się teraz

Film Kanibal z Rotenburga / Rohtenburg [2006] HD online (ekino, cda, zalukaj, allbox, vshare, openload, kinoman)

Zaloguj się, aby zgłosić media.

 • Dodano 2 lat temu w kategorii Thriller

  222730 Filmowa historia Olivera Hartwina oparta została na prawdziwych losach człowieka skazanego za zabicie i zjedzenie mężczyzny.

  Młoda Amerykanka Katie Armstrong (Keri Russell) pisze w Niemczech pracę magisterską na temat przypadku kanibala-zabójcy Olivera Hartwina (Thomas Kretschmann).

  Hartwin zostawił wiadomość w internecie, że poszukuje osoby, która w miłosnym akcie poświęcenia dałaby się zjeść żywcem...

  i taką osobę znalazł.

  Okazał się nią być Simon Grombek (Thomas Huber), homoseksualista noszący w sobie ogromne poczucie winy za samobójczą śmierć własnej matki.

  Dziewczyna bada sprawę zbrodni, angażuje się coraz mocniej w historię życia kanibala, dotarcie do przyczyn zachowań Hartwina i Grombeka, zrozumienie relacji kata i ofiary staje się jej obsesją.

  Gubi się we własnych emocjach.

  W trakcie tych niebezpiecznie wciągających poszukiwań zdobywa taśmę video z zapisem makabrycznego ceremoniału, nagraną przez samego Hartwina.

  Obejrzenie tej taśmy na zawsze pozostawi ślad w jej psychice.

 • Kanibal z RotenburgaRohtenburg2006filmonline do obejrzenia